Mercedes-Benz E 290 diesel -1996

Shitet nga: Ramazan 16 Nën 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Shkodër
Mercedes Benz E 290, viti prodhimit 1996, kilometra origjinale 190000, me naftë, kambio automatike, kondicioner, airbag, disqe alumini, ngjyrë gri, 4 dyer, goma të reja, shumë ekonomike dhe e sigurtë, e ardhur nga Gjermania. Me doganë dhe të gjitha dokumentat e paguara deri më 18 dhjetor 2015. Ka të paguar edhe siguracionin kasko.
Makina është në gjendje përfekte, të gjitha shërbimet e sapo kryera. E gatshme për çdo lloj kontrolli dhe prove.
Shitet ose ndrrohet me një makinë tjetër jo më shumë se 1900 cc, me kambio automatike, Volkswagen, Opel, Audi, Ford, Fiat etj. por në gjendje shumë të mirë.

Telefon 0692115858
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim