Mercedes 400 diesel -04

Shitet nga: Fredi 12 Sht 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Shkodër
Shes ml 400 e ardhur nga Italia me dogan te prere dhe letra te prera tani . Makina eshte ne gjendje shum te mire. Full opsione ndrrim filtrash ,vajrash,te gjitha sherbimet e kryera ne itali .
Cmimi i arsyeshem 7500euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim