Mercedes 270 diesel -02

Shitet nga: nikoll 11 Dhj 10:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Shitet ose nderrohet me ndonje golf5 ose nojgolf4 me shtua noj fja makina asht shum e bukur kamje automatik serdiljet me nxemje xhama elektrik me start si ka pamjen se amg kuj ti pelqej dhe ti interesij te marrin ne tel sa ma par makina a diezel full opsjon gutu qe ta merresh respekte
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim