Mercedes 270 CDI -

Shitet nga: Valter 19 Maj 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Makina eshte ne gjendje shume te mire e sa po ardhur nga gjermania ka me dokumenta te rregullta dhe te paguar deri ne dhjetor 2014 me targa AA ... me nje targe shume te vecante ..xhamat e zinj ne license te rregullt . goma amichelin .Vaj dhe filtra te sapo nderruar me libreze te servisit . ka nje ngjyre shume te vecante ..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim