Mercedes 240 benzin -80

Shitet nga: Gjergji 26 Nën 11:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Shkodër
Mercedes 240 i prodhuar ne vitin 1970 , ne gjendje shumee te mire. Makina ka motorr benzine 200 dhe ka te montuar impiantin e gazit ne itali , makina ka dogan te paguar .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim