Mercedes 220 diesel -02

Shitet nga: naim 03 Dhj 09:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Komuna: Shkodër
mercedes c klas 220cdi ,viti 2002,sedilje lekure,me baxho,disqe amg 17,goma te reja te sapo vena,sensor shiu dhe drite,me navigator,shitet 4300 euro.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim