Mercedes 220 diesel -02

Shitet nga: skender 18 Nën 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 900 EUR

Komuna: Shkodër
automjeti eshte ne gjendje shum te mire pa asnje te gervishtur nga brenda dhe jasht .motorri funksionon perfekt... tapiceri lekure .. automatike navigator sistem me ekran ... disqe alumini goma michelin... full options me marrveshje
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim