Mercedes 190 diesel -87

Shitet nga: olti 17 Nën 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Mercedez benz i vitit 1987 me xhama elektrik me letra deri ne fund te janarit munde te ndrrrohet dhe me makin me te re kundrejt vleres
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim