Mercedes 190 diesel -87

Shitet nga: olti 14 Nën 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

95 000 LEK

Komuna: Shkodër
Mercedez benz me letra deri ne fund te janarit me xhama elektrik ,mund te ndrrohet dhe me makin tjeter
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim