Mercedes E270 cdi -01

Shitet nga: artur 17 Dhj 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Shkodër
Makina eshte me dekumenta te rregullta brenda dhe jasht vendit ne gjendje shum te mir teknike nuk ka pasur kurr difrkt motorrik apo korrombol nje dore e perdorun E-kLass 270 cdi avangard konsumon 7-8 litra dizel ne 100 kilometra 6 airbeg sidile lekuret 4xhamat eletrik perde origjinale ne duer dhe ne Xhamin mbrapa klim digjitale.sensor parkingut disqe 17 alomini gomat e reja te gjith dritat ksenon filips me 270000 klm te fabrikes makina jepet me garanci se nuk ka asnje difekt
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim