MERCEDES BENZ E250 DIZEL -98

Shitet nga: xxxxx 04 Nën 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Shkodër
Ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike letra dhe siguracion deri ne shtstor 2015 xhamat e zi origjinal.i diskutushem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim