MERCEDES 270 CDI -02 ADVANGARD FULL OPTIONS

Shitet nga: LISTRO 12 Gsh 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 650 EUR

Komuna: Shkodër
MERCEDES BENZ ADVANGARD 2002 270 CDI MANUAL 6 MARSHE

SHUME I MIREMBAJTUR..
..ME TE GJITHA LETRAT SHQPTARE TE PAGUARA DHE SIGURACION SHQIPETARE PER NJE VIT .....E SAPO TARGUAR....FULL OPTIONS..


CEL.067 40 30 102
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim