Land rover 4x4 -99

Shitet nga: ardi 22 Qer 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 990 LEK

Komuna: Shkodër
land rover modeli asht frilender 2 makina eshte me letra shqiptare ne gjendje te mir mund te shikoni dhe vet keto jan numrat qe mund te kontaktoni 067-2784032 ose 067-3164642
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim