Land Rover Discovery diesel -05

Shitet nga: gabrieli 05 Sht 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

16 000 EUR

Komuna: Shkodër
land rover
diezel 2,7
dokumenta te rregullta
sensor parkimi.navigator
tapiceri lekur
7 vendeshe
kamio automatike
xhamat e zez origjinal te fabrikes
cd,tv,tel,navi.radio
esht makin shum e paster dhe e rregullt nga te gjitha anet
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim