Land Rover Discovery Td5

Shitet nga: Kristian 01 Mar 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Shkodër
Kambio manuale ,kondicioner ,klima,xhama elektrik para dhe mbrapa ,2 airbag
me letra ne gjendje shum te mir teknike pa asnje difekt ,me dy kapangja siper ,mbydhje dhe hapje me pult.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim