LANDROVER FREELANDER DIZEL -01

Shitet nga: Anton 22 Tet 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Shkodër
Land Rover Freelander 2000 diesel viti i prodhimit fundi i 2001, Automatike
Ka te gjithe dokumentat e rregullta me dogane dhe taxa te paguara, eshte me serdilje lekure, air condition ,
Eshte ne gjendje shume te mire Pune , per me teper informacion ju lutem me shkruani ne ket email address
Viola.fusha@ yahoo.co.uk ose telefononi ne keto numra
00447900301121
0685854644
Makina eshte angleze me timon ne krah te kundert.
Ju faleminderit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim