Golf 3 Tdi -96 Flm merr jep makina u shit

Shitet nga: ani 18 Sht 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Shkodër
MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIR ,, DHE EKONOMIKE .,, DHE NE GJENDJE SHUM TE MIR XHENERIKE ,,, MOTOR 1.9 NAFTE T DI ,, DRITA KSENO


MAKINA HARXHON 5.8 LITRA N 100/Km


MAKINA ESHTE PA DOKUMENTA NUK I BEHEN DOKUMENTAT
Kontaktoni n vibber ose whats ap
Cmimi i padiskutushum
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim