GTV SPIDER 1996 -96

Shitet nga: xhordano 19 Tet 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 000 LEK

Komuna: Shkodër
MAKINA ESHT NE GJENDJE SHUM TE MIRE KA MOTORR TE RI. CDO GJE ESHT E RE NE KETE MAKIN, MBI KETE MAKIN ESHTE VENDOSUR KARROCARIA TIP FERRARI . MAKINA ESHT ME TARGA ITALIANE, CMIMI ESHT I DISKUTUESHEM DHE ESHTE 6000 €
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim