FORD FIESTA SPORT Benzine VITI 1997

Shitet nga: Ford 03 Pri 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 690 EUR

Viti: 1997
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Shkodër
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Fiesta
Makina eshte kjo ne foto, si nga ana motorrike xhenerike dhe vizuale eshte perfekte, siguracioni taksat jane te paguara deri me 16 nentor 2016....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim