Ford focus dizel -05

Shitet nga: Artan 30 Tet 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Komuna: Shkodër
Makina eshte ne gjendje shum te mir ka 173 km motorri eshte shum I mir 2.0 tdci, parakolpi eshte I modifikuar I vitit 2011, stopat mbrapa jane te focus 2008, ka navi 7 inch me kamera parkimi mbrapa, mp3, sistem navigatori fungsional ne shqiperi, karte memorje dhe shum komanda te tjera, ka Klima automatik dhe kambjo me 6 marshe.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim