Ford Focus dizel -07

Shitet nga: Ford focus 07 Tet 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 300 EUR

Komuna: Shkodër
Shitet focus 2007. Makina ka xhama te zinj origjinal ( te gjithe) , disqe alumin 17' ( model mondeo 2013) , nafte 2.0 , manuale , sh ekonomike , impiant stereo origjinal sony (audio /mp3) , sedilje me ngrohje , sensor parkimi , fshirese xhamash me sensor , dritat xenon, targa shqiptare me te gjitha letrat , makina sh e mirembajtur dhe e gatshme per cdo lloj kontrolli ....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim