Ford Focus C-MAX dizel -04

Shitet nga: ford 10 Gsh 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   5 500 LEK

Komuna: Shkodër
shitet ford focus c-max i vitit 2004 motor 1.6 naft shum ekonomike kilometra origjinale e sapo ardhur nga italia te gjitha sherbimet e bera goma te reja michelin vaj dhe filter sapo ndrruar shum e paster nga brenda cmim i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim