Ford Focus 1.8 diesel -02

Shitet nga: petriti 26 Sht 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Shkodër
Shitet ford focus 1.8 viti 2002.makina eshte ne gjendje shum te mir.makina eshte me servo sterco.me arbeg.me sterio.me ajer condicioner.me disqi sportiv dhe qmimi eshte i arsyeshem 2700e
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim