Ford Focus 1.6 benzin -99

Shitet nga: focus 23 Sht 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 000 LEK

Komuna: Shkodër
Ford Focus Me 3 Porta 1.6 Benzin Me Impiant Gazi OMVL I Ardhur Nga Italia.Shum ekonomik (3000 lek gaz 450 km) Shum Ekonomik ,183000 KM Origjinale , Gri Metalizato , Kamjo Manuale , Kondicioner , Clima , Xhama Elektrik , Pasqyra Elektrike , Xhami Para Dhe Prapa Me Tharje , 2 Airbag , Hapje Mbyllje Qendrore , Ne Gjendje Shume Te Mire Motorrike Dhe Xhenerike..Taksat E Paguara Deri Ne Nentor 2014... CEL : 0666665345 (Vod Club) : 0673233322
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim