Ford Fiesta 1.4 tdci -04

Shitet nga: Anderson 17 Tet 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
makina eshte ne gjendje te perkryer dhe shum e mirmbajtur makina eshte perdorur shum pak ne shqiperi te gjitha km i ka origjinale makina eshte e bere sherbim vaj filtra dhe kitin e motorrit makina ka nje konsum teper ekonomik 3.5 litra ne 100 km tel. 0672877142 0672323648
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim