Flm..Merrjep.al.U shit.....

Shitet nga: pjerin 24 Maj 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 900 EUR

Komuna: Shkodër
Okazion shitet opel astra 1.7nafte shume ekonomike.Makina eshte ne gjendje te shkerqyer dhe shume e mirmbajtur.Makina eshte ngjyre gri metalizat.Tapiceri shume e paster .Makina ka kondisioner,Abs,gjama elektrik etj.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim