Fiat Punto -01 Kamjo Automatike

Shitet nga: Emanuel 28 Nën 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Shkodër
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Punto
Fiat Punto 2001 Kamjo Automatike , 1.2 Benzin me targa shqiptrare edhe me dokomenta te paguar per nje vit .Makina eshte ne gjenjde shum te mir motorrike si dhe ashtu gjenerike , e afte per tju pergjigju cdo lloj provet .Makina shitet per arsyje emigrimit .Nr: 0673650196 ose munde te na gjeni Autostrada-Shkoder - Tiran Km: 7 (Prane Kryqezimit Vau Dejes ) Ju falemnderit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim