Fiat Stilo dizel -05

Shitet nga: Amarildo 28 Sht 09:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Shkodër
shitet fiat stilo viti 2005 ne gjendje te mire pa dokumenta shume komode kambio manuale 6 marshe abs esp mbyllje qendrore me pult pasqyra dhe xhama elktrik motorr 1.9 nafte etj ...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim