Fiat Punto benzin -02

Shitet nga: Toni 18 Maj 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 400 EUR

Komuna: Shkodër
Fiat punto i vitit 2002. Cilindrata 1242 benzine me nje konsum shume te paket ,,, ngjyra blu metalizato. Xhama eletrike kondicioner 2 airbag. Ne gjendje sh te mire pune dhe xhenerike. Sherbimet e sapobera. Letra te paguara deri ne shtator.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim