Fiat Punto 1.2 benzin -98

Shitet nga: fiat punto 24 Nën 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

570 EUR

Komuna: Shkodër
shitet fiat punto 1.2 4 dyersh ne gjendje fantastike nga ana motorrike dhe gjenerike nuk ka as edhe nje problem eshte full makina ka nje vite qe ka ardhur nga italia ka letren e siguracionit dhe ka bere me pak se 100 km ne shqiperi ajo shihet edhe vete ne foto
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim