Extra Auto!! Ford Focus 1.6 benzin gaz -99 Super..

Shitet nga: Amarildo Sterkaj 18 Mar 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 750 EUR

Komuna: Shkodër
Shitet Ford Focus ne gjendje shume te mire si brenda dhe jashte.

motorr 1.6 Benzin Me Impiant Gazi OMVL .Shum ekonomik (3000 lek gaz 450 km) ,183000 KM Origjinale , Kamjo Manuale , Kondicioner , Clima , Xhama Elektrik , Pasqyra Elektrike , Xhami Para Dhe Prapa Me Tharje , 2 Airbag , Hapje Mbyllje Qendrore , Ne Gjendje Shume Te Mire Motorrike Dhe Xhenerike..Taksat E Paguara Deri Ne Nentor 2015

Tel Amarildo Sterkaj 0692883398 Viber ose whatsapp
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim