EXTRA AUTO Audi A4 1.9 TDI -02

Shitet nga: Amarildo Sterkaj 27 Nën 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 750 EUR

Komuna: Shkodër
Shitet Audi A4 i vitit 2002 TDi 6 marshe
Makina eshte ne gjendje shume te mire si brenda dhe jashte
ka 166000 km origjinale eshte gati per cdo lloj prove te mekaniku.

Konsumi jashte qytetit: mesatarisht 4.4 litra /100km
Konsumi brenda qytetit: mesatarisht 7.3litra / 100km

cmimi 4750 euro!!
Per bleres serioz ka zbritje te konsiderueshme!
Kontakto Amarildo Sterkaj 0692883398
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim