EXTRA AUTO U shit!! VW Golf 4 dizel -99

Shitet nga: Amarildo Sterkaj 19 Dhj 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Shkodër
Okazion shes Golf 4 i viti 99 me letra te paguara per 1 vit.
Eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe brenda e jashte.
KOntakt Amarildo Sterkaj 0692883398
cmimi 2500 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim