EXTRA AUTIO U shit!! Ford Fiesta dizel -03

Shitet nga: Amarildo Sterkaj 06 Dhj 22:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Shkodër
Shes Ford Fiesta ne gjendje shume te mire si brenda ashtu dhe jashte.
Disponon dokumentacion Shqipetar sikuracion te paguar edhe 6 muaj te tjere
Mund ta kontrolloni ne mekanik kudo pa asnje problem.
Cmimi okazion vetem per 1 jave.
Vetem 1800 euro.
Kontaktoni Amarildo Sterkaj 0692883398
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim