Bmw 530d -04

Shitet nga: Elvis 13 Sht 22:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Shkodër
Shitet Bmw530d ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike , makina eshte full ospsional me disqe 18 m5 , serdile lekure , xenon serie , ka shum pak koh qe ndollet ne shqiperi , i jan bere gjith kontrollet e mundshme . Faleminderit .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim