BMW X5 DIESEL -05

Shitet nga: redi 23 Tet 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

13 000 EUR

Komuna: Shkodër
Shes ose nderroj BMW X5 e vitit 2005 kamio automatike me baxhe xhami te madhe me kamer parkimi mbrapa.Makines jane vene motorr dhe turbo me 110.mij km te cilat kan edhe 3 muaj garanci.Me targa AA373IM.Makina ka amortizatoret para,gomat,ferrotat,vaj,filtra motorrit dhe kamjos,rripa motorri e kondisioneri te nderruara me dt 12 tetor 2014 te vertetuara me fatureMakina eshte FULL dhe shum e lidhur is makine.Per qfar ju permenda me siper jau jap me garanci me noter e si te doni.Gjithashtu kam dhe nje veture BMW 530D te vitit 2004 me targa AA373DP dhe nje Smart tevitit 2001 kabrio me targa AA373JP.Po te jeni te interresuar bajm dhe ndonje nderrim.Po patet ndonje makine ne gjendje te mire ju shtoj edhe ndonje euro ose i nderrojme 2 me 1.Nuk jam tregtar makinash.Makinat i kam per qejf.Merrni ne tel e diskutojme. 0692067120
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim