BMW 530d -04

Shitet nga: BMW 04 Nën 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Komuna: Shkodër
Shes BMW 530d 2004.makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe gjenerike, aherbimet e kryera gjithmone ne kohe pran serviseve BMW. Makina ka :
Kambio automatike tiptronik
Disqe M sport r18 goma dimerore
Disqe r17 goma verore
Bagazhier
Telefon
Sistem SOS
Sedile lekure me ngrohje
Clima B-zone
Xhama te erret origjinal
Sensor parkimi para dhe pas
Navigator
Full xenon, angel eye
Cmimi 10000€ i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim