BMW 530 dizel -05

Shitet nga: Ermal 26 Sht 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

9 000 EUR   10 500 EUR

Komuna: Shkodër
BMW 530, VIT PRODHIMI 2005, MOTOR 3000 ME 250 KUAJ FUQI,, 150 MIJE KM, KAMBIO TIPTRONIKE, KOMPJUTER BORDI ME SISTEM NAVIGIMI, SALLON LEKURE DISQE ALUMINI '' 18,, E SAPO ARDHUR NGA ITALIA DHE E SAPOTARGUAR,, ME DOKUMENTA TE RRGULLTA DERI NE KORRIK 2015.SIGURACION NDERKOMBETAR DERI NE GUSHT 2015, ME TE GJITHA SHERBIMET TE SAPOKRYERA
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim