BMW 530 3.0 Diesel -05

Shitet nga: bmw 30 Tet 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 LEK

Komuna: Shkodër
BMW 530 3.0 Diesel
Viti prodhimit 2005
Makina ka 200000 km origjinale mund ta kontrolloni ku te doni.
ABS SRS ESP 4 xhama 2 pasqyra elektrike timon elektrik sallon mershin sedilje elektrike komando ne timon navigator cd player bagazhier me 6 cd origjinal disqe alumini gomat 80% xhama te zinj hapje mbyllje qendrore drita kseno fener me lupa klima tronik kamio automatik tiptronik kompjuter bordi limitator shpejtesie pilot automatik sensor parkimi . Letra te gjitha te paguara deri me 2015 . Makina eshte e ardhur nga gjermaniaTe gjitha sherbimet e bera te BMW . Eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike . Eshte shume e paster si nga brenda dhe nga jashte . Eshte e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj . Flm
Cmimi-10.000euro i diskutueshem
Cel-069 5555917
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim