BMW 525 dizel -05

Shitet nga: BMW 19 Tet 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 500 EUR

Komuna: Shkodër
Makina eshte ne gjendje te perkryer me te gjitha sherbimet e kryera. Ngjyre gri metalizato, tapiceri lekure, drita xenon, sensor parkimi para dhe mbrapa dhe me sensor shiu. Navigator, Dvd dhe kasetofon me karikator. Disqe origjinale te fabrikes dhe goma ne gjendje mire. Cmimi i diskutueshem!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim