BMW 335d biturbo -08

Shitet nga: Mersin Alijahej 10 Tet 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

18 000 EUR

Komuna: Shkodër
bmw 335d biturbo, gjitha sherbimet e kryera, ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike, tapiceri lekure kafe, sensor para dhe pas, kamera pas, xenon-bixenon ndezje me buton, full sport
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim