Audi Q7 TDI -07

Shitet nga: nicola 20 Jan 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

18 000 EUR

Komuna: Shkodër
audi Q7 funi 2007
kamio automatike
motorr 30.TDI
7 vendesh
ne gjendje prefekte
bej dhe nderrim me hyrje pallati ne plazh +- diferencen
makina ndollet ne itali
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim