Audi A8 dizel -01

Shitet nga: Gabriel 19 Sht 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Audi a8 2.5quatro
Dokumenta te rregullta
Diesel
Kamio automatike
Tapiceri lekur
Sedile elektrike dhe me ngrohje para mrapa
Dopio xham
Pasqyra me palosje dhe antiverbuse
Makin e pershtatshme per gjith terrenet.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim