Audi A2 benzin -02

Shitet nga: Marvin 08 Qer 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Shkodër
Audi A2 viti 2002,ngjyre e perl gri,5 dyer,benzine motorr 1.4 , kambjo
manuale,kompjuter bordi,,xhama dhe pasqyra elektrike,6 airbag,abs,srs,esp,disqe alumini, kondicioner kuk ka
2 celesa origjinale me pult mbyllje qendrore,sediljet e pasme te palosshme,xhami i pasem 50 %i zi,konsumi 4.3 litra per 100 km,milje te bera 132456. taksa dhe siguracion te prere deri ne tetor 2014 Me
liber sherbimesh,dokumenta te rregullta targa te reja ne gjendje perfekte Çmimi 2000 euro - me marveshje Cel. 069 69 776 95
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim