Alfa romeo 159 -07

Shitet nga: L.M 13 Gsh 03:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 400 EUR

Komuna: Shkodër
Shitet ose nderrohet..alfa romeo 159 viti 2007 motorr 2.4 nafte ,, manual, drita xenon,,tapiceri bezh,, komanda ne timon sensor parkimi ,origjinal para dhe mbrapa ... 166.000 kilimetra origjinal. Ndrerrohet me makin nafte kamio automatike,, +/- diferencen .. makina eshte e c'rregjistruar gati per dogan..


 Nr Cel - 0662039243
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim