AUDI A6 3.0 tdi -05

Shitet nga: fati 11 Krr 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 500 EUR

Komuna: Shkodër
audi a6 me letra te paguara para 1 muaji e targuar me te gjitha opsionet sensor para dhe mbrapa i hapur nga siper ngrohje serdiljeve navi te madh full opsion 220.000 km me liber servisi. kamjo,volant i funksjonojne perfekt perfekt perfekt. pranojme edhe nderrime,cmimi i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim