AUDI A6 3.0 Quattro -05

Shitet nga: Audi 14 Nën 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Komuna: Shkodër
Makina eshte ne gjendje PERFEKTE, ka gomat nderruara para pak kohesh, taksat e paguara deri ne tetor 2015. Kambio Tip-Tronic me 6 shpejtesi, komanda ne timon, sensore parkimi pra dhe mbrapa.
Si ne pamjen e jashtme ashtu edhe ne pjeset mekanike eshte e perkryer. Cmimi pak i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim