Opel Corsa 1.8 GSi -02

Shitet nga: RESHAT 15 Maj 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 420 EUR

Komuna: Shkodër
vetura asht pa dogan me plot sene extra si klima ESP AIRBAGA CENTRALL

GARANTOJ PER KM.DHE NGJYRA ASHT E PAPREKUR PREJ FABRIKE

SHUM PRAKTIK EDHE EKONOMIK

QMIMI SHUM I VOLITSHEM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim