Mercedes E 220 CDI -00

Shitet nga: visi 08 Krr 01:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Shes Mercedes-Benz E 220 CDI ELEGANCE -- Makina eshte shum ekonomike.. Kamio manuale -- Sistem cd playr -- Telefon origjinal me sistem te integruar -- Sedilje me sistem ngrohje dhe elektronike -- xhamat me sistem elektronik --Kilometra origjinale 240,000 -- Pilot tip tronic te komanduar nga timoni -- Disqe 16 origjinal te makines -- Fener tip cseno -- Hapje bagazhi me buton dore prej nje distene te larget -- -- ESP--8 AIRBAG --ABIES dhe shum opsione te tjera -- Makina eshte ne gjendje shum te mire dhe sherbime te bere ne Germany ,eshte e sapoardhur nga Germania -- Makina esht me dogan te paguar dhe eshte me letra te sapoprera,eshte gati per shitje..shum pak i dikutueshem...

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim