ML Mercedes 270 diesel -02

Shitet nga: Albani 03 Nën 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR   4 000 EUR

Komuna: Shkodër
shes Ml benz te vitit 2002 nafte,, makina ka taksat dhe siguracion e prera deri ne fund korrik 2016,, ka 220000 km,, timon anglez, tapiceri lekure bezhe,, xhama te zinje,,dritat kseno,,, xhamat e bagazhit kane hapje me buton,,, pasqyrat me sinjal,,kamio autamatike,,tip tronik,,, ne gjendje shume te mire,, cmimi 3000 euro,?
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim